O nas

Nieustannie od roku 2000 doskonalimy metody łączenia ze sobą szkła i metalu na potrzeby realizacji najśmielszych wizji architektonicznych. możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją rynkową. Nasz dorobek stanowi wiele udanych realizacji w Polsce i za granicą. Wszelkiego rodzaju konstrukcje zewnętrzne oraz wewnętrzne tworzymy na bazie rozwiązań systemowych oraz opracowanych przez własne biuro projektowe. Wykwalifikowana kadra pracownicza, a także wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji i zasad organizacji pracy pozwala na zaoferowanie naszym klientom produktu o najwyższym standardzie jakości.

NASZ ZESPÓŁ

Karol
Bochocki
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Handlowych
k.bochocki@bausan.pl

Wojciech
Grodzki
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Technicznych
grodzki@bausan.pl

Justyna
Czajkowska
Asystent Zarządu
Specjalista ds. ekonomicznych
czajkowska@bausan.pl
+48 56 655 07 65
Kamila
Więcek
Kontroling, specjalista
ds. administracyjnych
wiecek@bausan.pl
+48 56 655 07 65
Rafał
Syrocki
Menadżer Projektu
Sky Frame / Sky Door
syrocki@bausan.pl
+48 530 173 083
Łukasz
Pieszczek
Menadżer Projektu
Sky Frame / Sky-Door
pieszczek@bausan.pl
+48 603 283 540
Dorota
Adamczyk
Menadżer Projektu
Sky Frame / Sky-Door
adamczyk@bausan.pl
+ 48 56 655 07 65
Karina
Kalikowska–
Stępczyńska
Menadżer Projektu
elewacje wentylowane
kalikowska@bausan.pl
+48 530 217 687
Paweł
Stachera
Menadżer Projektu
elewacje aluminiowo-szklane
stachera@bausan.pl
+48 530 166 258
Konrad
Szczepański
Kierownik Produkcji
szczepanski@bausan.pl
+48 603 038 322
Artur
Jankowski
Kierownik Działu Realizacji
jankowski@bausan.pl
+48 508 656 126
Daniel
Halota
Kierownik Montażu
halota@bausan.pl
+48 695 983 981
Chcesz dołączyć do zespołu?
napisz na
biuro@bausan.pl
Kontakt
Telefon:+48 56 655 07 65
Fax:+48 56 655 07 66
E-mail: biuro@bausan.pl
BAUSAN ALUMINIUM SP Z O.O.
ul. Włocławska 131
87-100 Toruń
Polska
| Zobacz na mapie |


NIP 956-218-65-00
REGON 34023365